Альтернативна стратегія

Футбольні збірні Барбадосу і Гренади виявилися личком до личку в кваліфікаційному матчі за Карибський Кубок 1994. Для виходу в фінальну стадію Барбадос зобов’язаний був виграти цю гру з перевагою в два м’ячі, не має значення при якому іншому фіналі кваліфікацію проходила Гренада. При нічийному результаті регламент Кубка передбачав доп час і "подвійний золотий гол", який зараховувався як два.

Гра відбулася 27 січня 1994 на Національному стадіоні Барбадосу. Збірна Барбадосу забила свої два м’ячі і рухалася до бажаного результату, але все змінилося на 83-ій хвилині після відповідного нага Гренади. Рахунок 2: 1 ніяк не влаштовував Барбадос і команда кинулася в атаку. Досить жваво стало ясно, що забити не вийде тоді і Барбадос прийняв несподіване рішення. На 87-ій хвилині захисник Sealy і воротар Horace Stout трошки попинали м’ячик один одному і. закотили його у власні ворота.

Тепер прийшла черга Гренади для прийняття іншої стратегії – і вона була знайдена негайно: для перемоги необхідно забити гол в будь-які ворота!

Почалася надзвичайно незвичайна гра. зникло поняття "свої" і "чужі" ворота. Одна команда пробувала забити в будь-які ворота, а 2-а оберігала обидві сторони. Протягом наступних 3-х хвилин Барбадосу вдалося відстояти Усе ворота в недоторканності, а в доп час забити "золотий гол" і виграти матч з рахунком 4: 2.

Відеозапис цих 3-х хвилин, на жаль, відшукати не вдалося.
правило "подвійного золотого м’яча" більше не використовувалося ніколи.